DRİNA ENERJİYE HOŞGELDİNİZ.

Drina Enerji inşaat A.Ş 2011 yılında Muhammet Ali Çetin tarafından kurularak inşaat taahhüt ve Enerji sektöründe faaliyete geçmiştir.

Geçmiş yıllarda farklı şirketlerde 15 yılı aşkın tecrübenin sağlamış olduğu birikimle Drina İnşaatı hakettiği yerlere çok kısa sürede gelmiştir, restorasyon ve inşaat sektöründe kalite ve duyarlılıkla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın asıl uzmanlık alanı Osmanlı Dönemine ait her türlü tarihi eserin Restorasyonu ve aslına uygun olarak günümüze taşınmasıdır.

Dünya Kültür Mirasına hizmet etmeyi görev edinen ve tüm projelerinde Restorasyon çıtasını yukarı çeken firmamız, yeni projelerle büyümekte ve titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.


Drina Enerji A.Ş olarak, ödün verilmez kalite anlayışımız ve tarihi canlandıran dokunuşlarımızla dünya standartlarını hedefleyerek daima en iyi olanı sunmaya çalışıyoruz.


FAALİYET ALANLARIMIZ

Restorasyon konusunda bugüne kadar pek çok şey ifade edilmiştir. Bunlardan en çok kabul gören tanım aslını bozmadan onarmak dır. Celal Esad Arseven restorasyonu “sanatça tamir” olarak tanımlar. Bu da normal tamir işleriyle restorasyonu birbirinden ayırt etmek için önemlidir. Restorasyon; bir mimari eseri, bir tablo veya bir heykel gibi herhangi bir sanat eserinin zamanla veya başka bir nedenle zarar görmüş, bozulmuş kısımlarını, o eserin sanat değerine ve eski şekline zarar vermeksizin sanat bakımından tamir ve ıslah (rehabilite) etmektir.

Günümüzde en kullanışlı ve ekonomik enerji türü şüphesiz elektrik enerjisidir. 19. yüzyıl sonlarına doğru aydınlatma amacıyla kullanılmaya başlanan elektrik enerjisine olan talep, sonraki yıllarda çok büyük boyutlara ulaşmıştır. Bu durum enerjinin taşınma gereksinimini de dzorunlu hale getirmiştir ve bu sebeple enerji iletim hatları kullanılmıştır.

Altyapı; bir yapı, kent ve ülke için gerekli olan yol, su, elektrik, gaz, kanalizasyon, peyzaj, çevre ve ulaşım gibi donanımların tümü. Herhangi bir ilişkisel sistemin fiziksel bileşenleri de altyapı olarak tanımlanmaktadır.

Altyapı, malların üretim sürecinden pazara ulaşmasını sağlamakta; okul ve hastane gibi toplumsal hizmetlerle bir ülkedeki temel yaşam gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olmaktadır.


KALİTE BELGELERİMİZ

...
ISO 9001 : 2000
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
...
ISO 14001 : 2004
Çevre Yönetim Sistemi Sertifikaları.
...
OHSAS 18001:2007
İş Sağlığı Güvenliği Belgesi.